Sık Sorulan Sorular

İnternet paketlerimizin tamamı limitsizdir. Tüm paketlerde adil kullanım uygulaması yapılmaktadır.

Taahhütlü ve Taahhüt süz Hizmetlerimiz bulunmaktadır. Memnun kalmamanız yada sebep göstermeden aboneliğinizi iptal etmek istemeniz durumunda alıcı anten iade alınıp varsa depozito ücretiniz ve kullanılmayan günlerin tutarları toplamı geri verilmektedir.

Taahhütlü ve Taahhütsüz Paketler Mevcuttur

İnternet erişimini kablosuz olarak sunduğumuz için ilk yatırım maliyetlerimiz diğer firmalara göre az,bu avantajı tarifelerimize yansıtarak en ucuz fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Kablosuz sinyaller reklam amaçlı olup, anten olmadan abonelik yapılmamaktadır.

Tarifeki fiyat dışında herhangibir ek ücret ödemezsiniz.

Kablosuz internet dağıtımının birçok bireysel kişi ve firma tarafından lisans alınmadan illegal olarak yapıldığı görülmektedir. İnternet erişimi hizmeti alacağınız firmaların yetki belgesini sorgulayın ve suça ortak olmayın. Bilgi Teknolojileri Kurumunun listesinde yer almayan firmaların sunacağı internet erişimi güvenli ve yasal değildir.

Abonelere verilen kullanıcı adı ve şifrenin paylaşılması durumunda oluşabilecek bilişim suçları hesap sahibi aboneye aittir. Ayrıca kullanıcı adınız bir başkası tarafından kullanımda olduğu sürece sizin aynı kullanıcı adı ve şifreyle internet erişiminiz olmayacaktır.

İnternet hizmetimiz kablosuz olarak sunulduğundan telefon hattı gerekli değildir.